ERJ:n alaiset Esteratsastuskisat 18.6.2004 - GoHo Kisa-CUPin 2. osakilpailu

GoHo Kisa-CUPin etusivulle

Osallistuminen

Osoitteeseen dogi90@jippii.fi, otsikoituna KisaCUP - ERJ

Luokka [rivinvaihto]
Kisaaja (Seura, Kisalupa) - hevonen

  • Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen luokkaan
  • Yhdeltä omistajalta vain 3 hevosta / luokka
  • Viimeinen osallistumispäivä on 16.6
Luokat
1. 40-60cm TULOKSET
2. 60-80cm
TULOKSET
3. 80-100cm
TULOKSET
4. 100-120cm
TULOKSET
Osallistujat

Luokka 1 - 30/30 TULOKSET Tuom. Elina
1. Sofia (GoHo) - Fabian 3p.
2. Tiia (SiSuRa, KL-717)- R.T. Zakat Sov 2p.
3. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Huijaus
1p.
4. Jenny V. (dew) - Dollarin Showy 1p.
5. Elsi (HeRi,KL-730) - Ou Know Jäbörden 1p.
6. Aino (GoHo, KL-079) - Tähden Ristitie 1p.

-----------------------
7. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Broken Angel
8. Karita (TiTo, KL-400) - CW Cranberry
9. Sofie(TRH, KL-797) - Puuskan Vanilla
10. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Pepper Bomb
11. Karita (TiTo, KL-400) - Tiit's Love Chemical
12. Heidi (Pro, KL-036) - Rosalie Luna
13. Jenny V. (dew) - Dollarin Incantation
14. Susanna (GWR) - Green's First Movie
15. Sofie(TRH, KL-797) - Ruiskaunokin Kastehelmi
16. Rune (TRH, KL-523) - TR's Wayfarer
17. Päivi R (GoHo, KL-071) - Kullan Sipsu-Korva
18. Heidi (Pro, KL-036) - Kuusimetsä´s Cerrgonney
19. Elisa L. (HeRi KL-666) - Pia
20. Karita (TiTo, KL-400) - Tiit's Min-Mix
21. Susanna (GWR) - Valkoratsu's Shétan
22. Annika (THSR, KL-239) - Fager's Champion
23. Aino (GoHo, KL-079) - Vaahteramäen Calif
24. Elsi (HeRi,KL-730) - Silver Belle NR
25. Elisa L. (HeRi KL-666) - Detti
26. Bambi (SaHu, KL-849) - Tarupihan Kirkkaus
27. Elsi (HeRi,KL-730) - HEA La Cambarlai
28. Elina K. (HuRi) - Koda EST
29. Susanna (GWR) - Valkoratsun Varjo
30. Jenny V. (dew) - Dollarin Maron

Luokka 2 - 30/30 TULOKSET Tuom. Christina
1. Aino (GoHo, KL-079) - Vaahteramäen Wilma 3p.
2. Elsi (HeRi,KL-730) - Corona Cruise 2p.
3. Karita (TiTo, KL-400) - Tiit's Mojojojo 1p.
4. Sofie(TRH, KL-797) - Jörö Poika 1p.
5. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Hopeakavion Frodo 1p.
6. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Metsäkedon Iltatähti 1p.

-----------
7. Aino (GoHo, KL-079) - Fabian
8. Johanna (KirppuRa) - Esterin Pieni Lumous
9. Laura (FagRa) - Rocky
10. Elsi (HeRi,KL-730) - HEA La Rolotcor
11. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Moira
12. Jenny V. (dew) - Tuohimäen Tiffany
13. Bambi (SaHu, KL-849) - Nattrun Frá Reykjavík
14. Karita (TiTo, KL-400) - Tiit's Amazing Love
15. Jenny V. (dew) - Tirlittanin Ruusa
16. Johanna (KirppuRa) - Syreenin Pelokas Suudelma
17. Bambi (SaHu, KL-849) - Fjórdis Hvélger
18. Karita (TiTo, KL-400) - Tiiterin Prinsessa Armada
19. Jenny V. (dew) - Oasis
20. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
21. Heidi (Pro, KL-036) - Nectar´s Juvel
22. Elsi (HeRi,KL-730) - La Veronica NR
23. Aino (GoHo, KL-079) - White Snow
24. Sari (HuRa, KL-094) - Devil King
25. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Moira
26. Tanja (HuRi, KL-357) - FNS Piiperoinen
27. Susanna (GWR) - MVS Phantom Menace
28. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Dollarin Black Max
29. Susanna (GWR) - MVS Solitaire
30. Tanja (HuRi, KL-357) - Loiston Hallava

Luokka 3 - 30/30 TULOKSET Tuom. Elina
1. Elsi (HeRi,KL-730) - Gieffestan ox 3p.
2. Mira L. (TRH, KL-718) - Tuohimäen Töminä 2p.
3. Jenny V. (dew) - Placcato d' oro 1p.
4. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Silencia's Lord of the Elves ox 1p.
5. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Safira's Star ox 1p.
6. Aino (GoHo, KL-079) - Coffee´s Men 1p.

----------------------
7. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Sunflower's Eclipse
8. Johanna (KirppuRa) - Esterin Pieni Lumous
9. Vaula V. (SaHu, KL-444) - Korvatunturin nappisilmä
10. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Tuliharja
11. Tanja (HuRi, KL-357) - ERK Kimalainen
12. Rune (TRH, KL-523) - Ceridwyn Gwyn
13. Aino (GoHo, KL-079) - Butterflyer
14. Aino (GoHo, KL-079) - Blaze´s Sorrel
15. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Gwenith
16. Anna T. (PPR, KL-115) - Moonshine's Rising Regent
17. Karita (TiTo, KL-400) - LNA Camilla
18. Karita (TiTo, KL-400) - Magnolian Piparminttu
19. Christina (PaRa, KL-008) - Nego´s Fresh Magic ox
20. Tanja (HuRi, KL-357) - Purppuran Kuuveli
21. Johanna (KirppuRa) - Syreenin Pelokas Suudelma
22. Mira L. (TRH, KL-718) - HR Tanssia Veressä
23. Karita (TiTo, KL-400) - ATR Aniliini
24. Elsi (HeRi,KL-730) - Tuohimäen Fernando
25. Christina (PaRa, KL-008) - Tosca´s Aucusti
26. Heidi (Pro, KL-036) - Rhoscfflach Calon Lan
27. Anna T. (PPR, KL-115) - EKH Corinna
28. Heidi (Pro, KL-036) - Mäntysuon Moonchild
29. Jenny V. (dew) - Dollarin Jäätyvä Jäätikkö
30. Elsi (HeRi,KL-730) - Mignuz Quatroe

Luokka 4 - 30/30 TULOKSET Tuom. Christina
1. Annika (THSR, KL-239) - Didlay 3p.
2. Aino (GoHo, KL-079) - Bolle 2p.
3. Elsi (HeRi,KL-730) - Odysea's Artist 1p.
4. Aino (GoHo, KL-079) - Toffa Sant 1p.
5. Karita (TiTo, KL-400) - Tähtitomun Haavekuva 1p.
6. Elsi (HeRi,KL-730) - Monte Carlo W 1p.

-----------------------
7. Aino (GoHo, KL-079) - Augus de Osir
8. Tanja (HuRi, KL-357) - Liinun Humahdus
9. Nether (SiRi, KL-011) - Halla's Ekstaasi ox
10. Rune (TRH, KL-523) - LNA Eemeli
11. Vaula V. (SaHu, KL-444) - Tuuliharjan Lepattava Liekki
12. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Jathilda
13. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Merlin
14. Maaria N. (SaHu) - Heinäniemen Ilokaasu
15. Karita (TiTo, KL-400) - Tiiterin Prinsessa Adalmiina
16. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Taifun ox
17. Tanja (HuRi, KL-357) - LNA Garfield
18. Heidi (Pro, KL-036) - Ceridwyn Twm Wren
19. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Dragonlight ox
20. Jenny V. (dew) - Crudele
21. Karita (TiTo, KL-400) - Tiiterin Eeros
22. Heidi (Pro, KL-036) - Nearco
23. Jenny V. (dew) - Dollarin Cruetly
24. Maaria N. (SaHu) - Suvilahden Tappara
25. Johanna (KirppuRa) - S.S Fennella
26. Elsi (HeRi,KL-730) - KTD's Demantur
27. Tiia (SiSuRa, KL-717)- Lord of Black Gold
28. Annika (THSR, KL-239) - Muppet
29. Annika (THSR, KL-239) - Menuet
30. Susanna (GWR) - Liljan Sweet Lobelle

© Aino -- Kopiointi Ehdottomasti Kielletty